ברוכים הבאים ל”הסדרה הלוהטת”! התכוננו לצאת למסע מחשמל בסדרת הטלוויזיה הלוהטת והמדוברת ביותר של הרגע. מדרמות מרגשות ועד קומדיות מתפצלות לצדדים, אספנו אוסף שישאיר אותך על קצה המושב שלך ודבוק למסכים שלך. בין אם אתה צופה בבולמוס, צופה מזדמן או מעריץ מסור, יש לנו משהו רוחש לכולם. אז, קח את הפופקורן שלך, התמקם ותן לצפייה בולמוסית להתחיל. הגיע הזמן לצלול לתוך “הסדרה הלוהטת” ב-ProjectFreeTVSeries!

“המזח” היא סדרה חדשה ומרגשת המבוססת על האירועים האמיתיים המטרידים שהתרחשו במעוז המזח במלחמת יום הכיפורים בחזית סיני. בעקבות תקיפה מצרית מפתיעה, קבוצה של 42 חיילים, בראשות סגן דניאל גד הצעיר והנחוש מישיבת הסדר, מוצאת את עצמה במאבק נואש להדוף התקפות אויב בלתי פוסקות, כאשר מספר הנפגעים הולך וגדל.

גלה את הקסם והפופולריות הנצחיים של סדרת הטלוויזיה הישראלית האהובה בכל הזמנים בתחקיר שובה לב זה!

חווה אימה מצמררת עמוד השדרה עם הצצה לסרט האימה המפחיד ביותר של השנה, ‘מת או חובה’, עכשיו בבתי הקולנוע!

מחביבי ילדות אהובים ועד ליצירות מופת פורצות דרך, הסרטון הזה בוחן את סדרות האנימציה שנגעו בליבנו והגדירו את הדורות.

גלה את ערוץ Mediterranean+ האולטימטיבי, המספק 7 סדרות מובילות בכל יום, מסביב לשעון!

הצצה מרגשת של ‘לגדול עם הורים’ – הטריילר המלא יוקרן בקרוב בקולנוע!

גלה את העולם הכובש של הטלוויזיה הישראלית עם הרשימה שנאספה בקפידה של ‘טופ 10 סדרות ישראל’. מדרמות סוחפות ז’אנרים שונים, ספירה לאחור זו מציגה את הדוגמאות הטובות ביותר של סיפור ישראלי, ומציעה שילוב ייחודי של תרבות, היסטוריה ובידור.

חקור את פניני הקולנוע של ישראל עם הרשימה האוצרת שלנו של הסרטים הישראליים הטובים ביותר בכל הזמנים. גלה את הסיפור העשיר והמגוון התרבותי שהפכו את הסרטים הללו ליוצאי דופן באמת.

חקור ממלכה קסומה של דמיון בזמן שאנו מסע בין חמשת סרטי הפנטזיה הטובים ביותר בכל הזמנים. ממסעות אפיים ועד עולמות קסומים, הסרטים האלה מעבירים אותנו למקומות מעבר לחלומות הפרועים ביותר שלנו, שבהם גיבורים ויצורים מיתיים מתעוררים לחיים.

התכוננו לנסיעה מרתקת כשאנחנו סופרים לאחור את סרטי האקשן הכי שואבי אדרנלין, שומטים לסתות ואפיים שהשאירו את הקהל על קצה מושבו. החל מפעלולים נפיצים ועד סצנות מרדף מרגשות לב, רשימה זו היא צפייה חובה לכל חובבי סרטי פעולה.

דילוג לתוכן